Jak przyspieszyć swój progres taneczny?

Jak przyspieszyć swój progres taneczny?

Chcecie jak zatańczyć jak w Dirty Dancing? Oczywiście, podstawa to opanowanie kroków i układów tanecznych, a także praktyka, która, jak wiemy, czyni mistrza – im więcej czasu poświęcamy ćwiczeniom, tym lepsze są efekty.  Jak najlepiej podejść do nauki? Lekcję tańca w renomowanej szkole pomogą nie tylko skutecznie, ale również szybko i bez stresu opanować układy...

Chcecie jak zatańczyć jak w Dirty Dancing? Oczywiście, podstawa to opanowanie kroków i układów tanecznych, a także praktyka, która, jak wiemy, czyni mistrza – im więcej czasu poświęcamy ćwiczeniom, tym lepsze są efekty. 

Jak najlepiej podejść do nauki?

Lekcję tańca w renomowanej szkole pomogą nie tylko skutecznie, ale również szybko i bez stresu opanować układy taneczne w wygodnym dla Was tempie. Dopasowany do Waszych potrzeb oraz preferencji plan zajęć, indywidualne oraz grupowe lekcje, możliwość wzięcia udziału w eventach, profesjonalnie instruktorzy oraz przyjemne towarzystwo są idealne zarówno dla zupełnie początkujących, jak i bardziej zaawansowanych tancerzy. 

Arthur Murray jest właśnie takim miejscem. Założona w 1912 roku firma dzisiaj cieszy się międzynarodowym uznaniem, ma na swoim koncie około 300 lokalizacji na 6 kontynentach, ogrom zadowolonych klientów i postawione choreografie dla takich znanych tytułów, jak właśnie “Dirty Dancing”, “Zapach Kobiety” oraz “Zatańcz ze Mną”. Zapraszamy więc dołączyć do naszej rodziny tanecznej!

Na sam koniec wspomnimy jeszcze o kilku sztuczkach, które pomogą opanować magię tańca jeszcze szybciej:

Oto więc nasze porady: 

  • Spróbujcie tańczyć także z kimś lepszym od siebie. Tutaj przyda się program pro-am, czyli taniec z instruktorem. 
  • Ćwiczcie regularnie. 
  • Tańczcie pod muzykę, która podoba Wam się. Motywacja Czy jest to możliwe na naszych lekcjach? Owszem!
  • Obejrzyjcie filmiki, stworzone przez zawodowych tancerzy oraz programy taneczne.

 

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-65% zniżki

© Copyright 2022 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this