Pierwszy taniec

Chcesz przygotować się do swojego Pierwszego Tańca Weselnego, ale nie wiesz od czego zacząć?

WYPRÓBUJ NASZĄ METODĘ I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE:

 • Przygotujecie naturalny układ szybko i bez stresu;
 • Zaskoczycie gości swoim pięknym Pierwszym Tańcem!

Pierwszy taniec

Chcesz przygotować się do swojego Pierwszego Tańca Weselnego, ale nie wiesz od czego zacząć?

WYPRÓBUJ NASZĄ METODĘ I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE:

 • Przygotujecie naturalny układ szybko i bez stresu;
 • Zaskoczyćie gosci swoim pięknym Pierwszym Tancem!

Nauka pierwszego tańca w Warszawie

 • Pary uczą się nie tylko kroków, ale również jak tańczyć w harmonii i dobrze się przy tym bawić;
 • Każda para wybiera swój własny indywidualny styl oraz ruchy taneczne;
 • Harmonogram i tempo nauczania są dostosowane indywidualnie do każdej pary.

Zaskocz i zachwyć swoich gości zjawiskowym Pierwszym Tańcem!

Zniżka 75%  – tylko 39 PLN

Oferta ważna do Oferta ważna do 1.10.2023 r.

Tak uczymy pary ślubne:

Już podczas pierwszego spotkania:

Wypróbujecie kroki taneczne do swojej piosenki
– Nauczycie się jak poruszać się zgranie razem na parkiecie
– Zobaczycie przykłady układów Pierwszego Tańca Weselnego do Waszej piosenki;
– Dowiecie się, kiedy zacząć i jak dopasować proces nauki do Waszego harmonogramu.

Nauka pierwszego tańca – dlaczego jest taka ważna?

Dzień ślubu to najważniejsza chwila w życiu każdej Pary Młodej. Jest to moment, w którym chcecie, aby wszystko prezentowało się idealnie – również Pierwszy Taniec, który jest bardzo ważnym elementem każdego wesela. Warto w takiej sytuacji poradzić się ekspertów i skorzystać z pomocy doświadczonych tancerzy w stworzeniu doskonałego Pierwszego Tańca, który na długo zapadnie w pamięci Waszej i Waszych gości weselnych. Nauka tańca pozwala na odpowiednie dopracowanie jego choreografii, zagranie z muzyką oraz nadanie pokazowi naturalności. Odpowiednie połączenie muzyki, kroków oraz lekkości daje gwarancję pięknego Pierwszego Tańca, który zachwyci swoim wyglądem i romantyzmem. Skorzystajcie z naszych usług nauki Pierwszego Tańca na terenie Warszawy, a gwarantujemy, że nie zapomnicie jego kroków do końca swojego życia.

Dla kogo przeznaczona jest nauka pierwszego tańca w Warszawie?

Istnieje przeświadczenie, że nauka Pierwszego Tańca skierowana jest do par, które nie czują się zbyt pewnie w tego typu pokazach i nie mają zbyt dużych umiejętności tanecznych. Jest to nieprawda, ponieważ z nauki Pierwszego Tańca w Warszawie mogą skorzystać również doświadczone pary, które chcą dopracować kroki swojego tańca i poradzić się ekspertów. Pierwszy Taniec to niezwykle istotny element każdego wesela. Warto więc przygotować go ze starannością i przy pomocy osoby z odpowiednim doświadczeniem, która podpowie, jakie elementy warto umieścić w tańcu i jak prawidłowo je wykonać, aby wyglądały elegancko i zmysłowo. Pomagamy w tworzeniu naturalnego układu tanecznego, szybko i bez stresu. Gwarantujemy, że z naszą pomocą zyskacie przepiękny pierwszy taniec, który zaskoczy gości i zapadnie w ich pamięci na długi czas.

Nasza oferta dla Par Młodych

Nasza oferta pierwszego tańca w Warszawie, przeznaczona jest zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących par. Od postaw pomożemy Wam w przygotowaniu Waszego Pierwszego Tańca. Razem przygotujemy naturalny układ, który zawierać będzie efektowne elementy nadające mu charakteru i niepowtarzalnego wyglądu. Na lekcjach Pierwszego Tańca w Warszawie pary uczą się, jak tańczyć w harmonii i dobrze się przy tym bawić. Pomagamy parom w dobraniu własnego indywidualnego stylu i kroków tanecznych, tak, aby wyglądały one efektownie. Dostosowujemy harmonogram i tempo nauczania indywidualnie do każdej pary, dlatego możecie mieć pewność, że Wasz taniec zostanie dopracowany pod każdym względem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług nauki Pierwszego Tańca dla par. Oferujemy profesjonalną pomoc i indywidualne podejście do każdego duetu. Sprawimy, że Wasz taniec zapadnie w pamięci na długi czas po dniu ślubu.

Na czym polegają nasze lekcje nauki pierwszego tańca w Warszawie?

Podczas naszych lekcji Pierwszego Tańca wypróbujecie kroki taneczne do swojej piosenki. Nauczycie się jak, poruszać się zgranie razem na parkiecie, aby Wasz taniec wyglądał zmysłowo. Zobaczycie przykłady układów Pierwszego Tańca Weselnego do Waszej piosenki. Dowiecie się również, kiedy zacząć i jak dopasować proces nauki do harmonogramu. Po odbyciu pierwszej lekcji każdej parze oferujemy kilka opcji kursów w zależności od stylu tańca (podstawowy, stylowy, czy zjawiskowy), ilości godzin kursu oraz czasu, który pozostał do ślubu. Na naszym koncie posiadamy już wiele zadowolonych par, których pierwszy taniec przygotowany przez nasze studio w Warszawie, zachwycił ich gości weselnych i wyglądał niezwykle zjawiskowo. Oferujemy profesjonalne lekcje, pod okiem doświadczonych tancerzy, w miłej atmosferze. Odpowiednio dopasujemy elementy tańca do Waszych umiejętności, oczekiwań oraz charakteru uroczystości weselnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lekcji tańca dla przyszłych Par Młodych. Zadbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół Waszego układu tanecznego, tak, aby wyglądał elegancko i romantycznie. Oddajcie kwestię Waszego Pierwszego Tańca w ręce profesjonalistów już dziś, a z pewnością zapamiętacie go na długi czas.

Koszt indywidualnych kursów Pierwszego Tańca – od 1344 zł.

Jeżeli nasza metoda i podejście Wam się spodoba – po pierwszej lekcji zaoferujemy kilka opcji kursów w zależności od tego:

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/08/check.png

Chcecie taniec podstawowy, taniec stylowy czy taniec zjawiskowy

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/08/calendar.png

Ile razy w tygodniu
możecie przychodzić na zajęcia

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/08/clock.png

Ile czasu zostało do Waszego ślubu: kilka tygodni czy kilka miesięcy

Klienci o nas:

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/05/adriannadaniel-photo-640x640.jpg

Adriana i Daniel

"Po kilku pierwszych lekcjach zauważyliśmy, ze atmosfera w AM jest wyjątkowa i przypomina nam klimat z filmu „Zatańcz ze mną”. Nauczyciele są przewspaniali, uczą nie tylko kroków, ale tego co musi zadziać się w parze, żeby naprawdę tańczyć. Zdecydowanie polecamy AM."
https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/05/aleksandra-i-adrian-photo-640x640.jpg

Aleksandra i Adrian

"Weselny finał uświadomił nam, że to dopiero początek naszej wspaniałej naszej wspólnej przygody z tańcem w szkole Arthur Murray! Serdecznie dziękujemy za nową wspaniałą pasję!!!"
https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/05/sylwia-i-aleksander-640x640.jpg

Sylwia i Aleksander

"„Olek, dostałam zaproszenie na lekcje tańca, nie zaszkodzi spróbować”. Jedną próbną lekcje oraz półtora roku później byliśmy przygotowani na nasze wesele (i nie tylko) najlepiej jak to było możliwe dobrze się przy tym bawiąc."
https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/05/joanna-i-michal-640x501.jpg

Joanna i Michał

"Wszystkim polecamy AM! Wszyscy nauczyciele byli bardzo kompetentni. Była świetna atmosfera i bardzo fajne uczucia podczas zajęć. Taniec dodał nam pewności siebie na parkiecie. W czasie jak uczyliśmy się tańczyć, wszystko naprawdę nam odpowiadało. Poczuliśmy taką fajną swobodę poruszania się!"
https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/11/0.jpg

Ewelina & Johan

"Unforgettable memories! This has been a special time and we hope we can continue this for a long time. A big thanks to the whole AM Team!"
https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/05/paulina-i-pawel-photo-1.jpg

Paulina i Paweł

"Mimo potu, mimo łez, nasz taniec będzie The BEST”! Najlepsza szkoła tańca (a trochę ich zwiedziliśmy), pełna ciepłych, pomocnych i cierpliwych ludzi."

Masz pytania?

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

  Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

  Spróbuj i Ty!

  Indywidualna lekcja

  -75% zniżki

  © Copyright 2023 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this