Arthur Murray Warsaw – TAŃCE ZAWODOWY

Taniec zawodowy

Chociaż jest wielu uczniów, którym zależy na opanowaniu tańca towarzyskiego na poziomie użytkowym, są też tacy, którzy ciągle lubią stawiać sobie nowe wyzwania, a do swojego hobby chcą dodać element rywalizacji.

A może chcesz przyśpieszyć swój taneczny postęp dlatego zależy Ci na zwiększeniu intensywności tanecznych treningów?

Bez względu na powód, taniec towarzyski w formie rywalizacji jest ekscytującą drogą do przekraczania swoich limitów i wyjścia ze strefy komfortu.

Konkursowe imprezy taneczne:
Studia Arthur Murray każdego roku organizują wiele eventów tanecznych w których mogą brać udział nie tylko osoby zaawansowane, ale też te które niedawno zaczęły swoją przygodę z tańcem.
Imprezy w studio – raz w miesiącu organizujemy tematyczne imprezy dla naszych studentów, na których jest okazja nie tylko potańczyć, ale także zaprezentować swój występ czy też pierwszy raz wystąpić przed publicznością.
Para na evencie taneczny
Showcase – to całodniowe wydarzenie składa się z dwóch części: dziennej gdzie prezentujemy nasze możliwości w ulubionych tańcach, a sędziowie do każdego występu dają nam komentarze i oceny oraz wieczorowej tematycznej gali, gdzie każdy ze swoim partnerem tanecznym prezentuje przygotowany występ solowy. Oprócz wspaniałej okazji do spędzenia wspaniale dnia w pięknej oprawie, każdy uczestnik przez przygotowania i wzięcie udziału w tanecznym maratonie podnosi swoje umiejętności na wyższy poziom.
Dance camp - Arthur Murray
Dance Camp – raz lub dwa razy do roku organizujemy kilkudniowe obozy taneczne dla dorosłych, które służą przede wszystkim przyśpieszeniu postępu, ale także są miejscem na poznanie studentów z innych części Europy oraz dają możliwość lekcji z nauczycielami z innych szkół czy też międzynarodowymi coachami. Na początek i koniec takiego obozu organizujemy imprezę powitalną oraz pożegnalną podczas której jest okazja do zaprezentowania choreografii ze swoim tanecznym partnerem, przygotowanej wcześniej w studio.
Taneczny Event Arthur Murray
Medal Ball – bal organizowany raz do roku, gdzie oprócz uroczystej gali czekają nas występy przygotowane przez wszystkich uczestników. Na tym balu celebrujemy zawsze postępy jakie w przeciągu ostatnich miesięcy,roku każdy uczestnik osiągnął oraz zdane egzaminy na kolejne poziomy zaawansowania.
Dance-O-Rama
Dance-O-Rama ® – raz do roku szkoły tańca Arthur Murray w Europie organizują 2-3 dniowy turniej taneczny, w wybranej europejskiej stolicy. Oprócz maratonu tanecznego jest to idealna okazja do sprawdzenia się na międzynarodowym wydarzeniu i zmierzenia się z innymi tancerzami AM z całej Europy.
Rejsy taneczne – jeśli kochasz tańczyć, ale nie chcesz rezygnować z niezapomnianych wakacji, to taneczny rejs będzie idealny dla Ciebie. Oprócz codziennych imprez na statku, zajęć grupowych, możliwości zajęć z międzynarodowym trenerami odwiedzisz wiele pięknych miejsc, tym razem nie tylko je zwiedzając, ale też tańcząc na słonecznych skwerach we Francji

BĄDŹ GOTOWY DO TAŃCA ZAWSZE I WSZĘDZIE!

Wszystko zaczyna się od Twojej pierwszej lekcji w Arthur Murray, studio tańca towarzyskiego z ponad 100-letnią tradycją!

Zapisz się na indywidualną próbną lekcje tańca!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Arthur Murray Warsaw Sp. Z o.o., ul. Emilii Plater 10, 00-669 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Arthur Murray Warsaw Sp.z.o.o
Emilii Plater 10 lok.U3
00-669 Warszawa
dance@arthurmurraywarsaw.pl
+48 511 954 099