Style tańca

Slow Waltz

Król wszystkich tańców. Delikatny i jednocześnie silny charakter Waltza pozwala poprawić balans i postawę ciała, a także uczy dwie osoby poruszania się jako całość, w elegancki, pełen gracji sposób.

____________________

Tango

Taniec, który przypomina kłótnię między kochankami. Ostre i szarpane ruchy pomogą wyróżnić się na parkiecie. Partner nauczy się zdecydowanie prowadzić, a partnerka czujnie podążać.

Foxtrot

Jeżeli podoba Ci się jazz i lubisz elegancki ruch, ten taniec jest dla Ciebie. Różne style Foxtrota pozwalają poruszać się, z jednej strony, płynnie i elegancko, a z drugiej, stylowo i rytmicznie.

Viennese Waltz

Klasyczny i dostojny taniec, który przeniesie Cię w piękny, bajkowy świat. Wypełniony gracją i elegancją, pozwoli Ci zabłysnąć na szykownym, wieczornym wydarzeniu, bądź balu.

Rumba

Kubański taniec miłości. Rumba rozwija samokontrolę ciała, a jej wolny rytm przyczynia się do wyćwiczenia stylowego ruchu bioder, zwanego Cuban Motion. Idealny taniec dla par, podgrzewający uczucia w związku.

Cha Cha

Jeden z najbardziej popularnych tańców łacińskich. Kubański taniec kokieterii i flirtu, w którym każdy mężczyzna odgrywa rolę macho, będąc kuszonym przez sensualny ruch partnerki.

Swing

Swing rozwija umiejętność improwizacji ruchowej. Można go tańczyć w różnym tempie, dlatego nadaje się na każdą imprezę!

Samba

Latynoskie, gorące rytmy oraz żywy i kokieteryjny charakter Samby, tworzą atmosferę prawdziwego karnawału. Przydatna na każdej imprezie, może być dopasowana do zupełnie odmiennych gatunków muzycznych.

Mambo

Pamiętasz ten atrakcyjny taniec Johnny’ego i Baby w Dirty Dancing? To właśnie niezapomniane Mambo. Afrykańsko – kubańska muzyka, wobec której nikt nie pozostaje obojętny, umożliwia wypełnienie Mambo ciekawymi interakcjami i humorem.

Merengue

Jeden z najbardziej imprezowych tańców, którego każdy potrafi się nauczyć. Proste rytmy i kroki pozwalają swobodnie czuć się na parkiecie, a atrakcyjny ruch bioder przenosi w iście latynoski świat tańca.

Hustle

ABBA? Boney M? Era Disco? Hustle jest twoim tańcem! Od lat 70-tych jest jednym z najbardziej popularnych klubowych tańców współczesnych. Obroty i piękne kompozycje kroków pomogą Ci wyglądać stylowo i dobrze bawić się w parze.

Bolero

Najbardziej romantyczny taniec. Bolero łączy w sobie zwiewny ruch Waltza oraz zmysłowy charakter Rumby. Jest to taniec dla zaawansowanych tancerzy, którzy poszukują nowych sposobów wyrażania swoich uczuć i emocji.

Salsa

Mieszanka rytmów kubańskich i karaibskich oraz pikantny, dynamiczny charakter powoduje, iż Salsa staje się idealnym tańcem klubowym. Można go tańczyć nawet w tłumie, nie tracąc ekscytacji i radości na parkiecie.

Bachata

Dominikański taniec miłości, w którym partnerka kusi partnera swoimi wdziękami, a partner nie staje się wobec jej zalotów obojętny. Bachata ma prosty rytm, dzięki czemu nawet nowicjusze czerpią z niej niesamowitą przyjemność.

Argentine Tango

Wewnętrzna wymiana emocji między partnerem a partnerką. W przeciwieństwie do klasycznego tango, taniec ten stwarza szeroki wachlarz interpretacji muzyki i rytmu, co wpływa na jego indywidualny charakter.

Paso Doble

Teatralny taniec, który budzi emocje i imituje hiszpańską walkę byków. Jeśli chcesz nauczyć się tańca, który jest nowatorski i niepowtarzalny, którego tylko najbardziej zdeterminowani są w stanie zatańczyć - spróbuj lekcji Paso! Będziesz mieć szansę, by zabłysnąć!

Zouk

Nietrudno zrozumieć, dlaczego ten taniec zdobywa coraz więcej miłośników. Ugruntowany w powolnym, stałym rytmie, może być tańczony do współczesnej muzyki, takiej jak R&B, Funk i Soul. To prawie niemożliwe, by oprzeć się energicznemu i zmysłowemu stylu Zouka.