Dla początkujących

Od „dwóch lewych nóg” do króla parkietu;) Nie potrzebujesz partnera do tańca, ani doświadczenia.
Miłość, zabawa, społeczność – wszystko to czeka na Ciebie w szkole tanca Arthur Murray!

Kurs tańca towarzyskiego dla początkujących

Szkoły Arthur Murray są liderem w dziedzinie tańca użytkowego od ponad 100 lat.

Osiągnięcie umiejętności swobodnego poruszania się pozwala nam nie tylko czuć się komfortowo, ale i pewnie na każdej imprezie, weselu czy wydarzeniu firmowym!

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/05/02.jpeg

CZYM SĄ TAŃCE UŻYTKOWE?

Tańce użytkowe są formą tańca towarzyskiego, która nie polega na rywalizacji i zawodach tanecznych, ale na tym aby czuć się komfortowo na każdej imprezie z każdym partnerem.

Dzięki metodzie Arthur Murray znajomość już kilku podstawowych kroków pozwoli Ci tańczyć do różnej muzyki.

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/22.jpg

Aby uczyć się tańczyć w Arthur Murray niekoniecznie trzeba mieć partnera do tańca, można się uczyć w parze z nauczycielem, co sprawia, że postęp taneczny staje się o wiele szybszy.

DLACZEGO JESZCZE WARTO ZACZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM?

  • Poprawa postawy i zgrabne ruchy ciała
  • Przyjemne ćwiczenia, które są łatwe do wykonania
  • Poszerzenie sieci kontaktów towarzyskich o nowych przyjaciół
  • Zmniejszenie stresu i dodanie radości do życia
  • Lepsze relacji w związku

GDZIE WYKORZYSTASZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI?

Nauka tańca wzbogaci Twoje życie towarzyskie!

Będziesz mógł brać udział w wydarzeniach, które wcześniej były poza Twoim zasięgiem, ponieważ czułeś się zbyt niezręcznie na parkiecie.

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/1klubach.jpg

W klubach

Znajomość tańców użytkowych sprawi, że już nigdy nie odmówisz swoim znajomym wspólnego wyjścia do klubu.

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/3wesela.jpg

Wesela

Niezależnie od tego, czy jesteś panną młodą, czy jednym z gości- wesele to towarzyska bonanza dla tych, którzy nie schodzą z parkietu do białego rana.

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/2eventy.jpg

Eventy firmowe

Dzięki umiejętności odnalezienia się na parkiecie zawsze zrobisz niezapomniane wrażenie, prezentując się pewnie podczas imprez firmowych.

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/photo_2022-06-03_23-48-02-1.jpg

Imprezy Arthur Murray

Organizujemy różne eventy, gdzie nasi uczniowie mogą wykorzystać swoje umiejętności taneczne, spędzając przyjemnie czas razem.

Kurs tańca towarzyskiego – Warszawa

Kurs tańca towarzyskiego w Warszawie to bardzo dobra okazja do tego, by rozwinąć swoje taneczne umiejętności. Bez względu na okoliczności kurs tańca towarzyskiego to najlepszy sposób, by spróbować czegoś nowego. Nie masz partnera? Nic nie szkodzi! Możesz uczyć się i tańczyć w parze z instruktorem, co sprawia że postępy będą o wiele szybsze.

Dlaczego warto rozpocząć kurs tańca towarzyskiego w Warszawie?

Odpowiedź może być tylko jedna: ponieważ na to zasługujesz! Ciągle w biegu, zapracowani, zestresowani, niemający czasu na drobne przyjemności. Czas to błędne koło przeciąć i wygospodarować w swoim życiu, chociaż godzinę w tygodniu na to, żeby odciąć się od wszystkiego i na chwilę zapomnieć o wszystkim.

Oprócz dobroczynnych właściwości terapeutycznych taniec jest prawdziwym boosterem zdrowia. Uczęszczając na kurs tańca towarzyskiego, nieświadomie wprowadzasz profilaktykę zdrowia: usprawniasz krążenie, zmniejszasz ilość nadprogramowych kilogramów, ćwiczysz pamięć oraz koncentrację. Taniec pobudza wydzielanie endorfin. Po zajęciach będziesz czuć się zmęczony, ale szczęśliwy, dzięki czemu Twój sen będzie głęboki.

Jakiego tańca można się nauczyć podczas kursu tańca towarzyskiego w Warszawie?

Szkoły Arthur Murray są liderem w dziedzinie tańca użytkowego od ponad 100 lat. Oznacza to, że nauczyciele najwięcej uwagi przykładają do nauki kroków i figur, które bez problemu można wykorzystać na każdej imprezie tanecznej. Wraz z rozwojem umiejętności tancerzy, wzrasta poziom zaawansowania kursu, pozwalając na naukę coraz bardziej skomplikowanych kroków.

Kurs tańca towarzyskiego w Warszawie obejmuje zwykle naukę tańca i kroków, które wykorzystasz podczas imprezy sylwestrowej, evencie firmowym czy weselu. Dzięki różnorodności muzycznej szybko nauczysz się dostosowywać ruchy, nabierzesz swobody i elastyczności. Już nigdy nie będziesz czuł się skrępowany na parkiecie.

Dlaczego warto wybrać kurs tańca towarzyskiego w Warszawie?

Rumba, cha-cha, foxtrot, a może bachta? Uczęszczanie na kurs tańca towarzyskiego Warszawa daje wiele możliwości. Po pierwsze, możesz nabyć nowe umiejętności i zaskoczyć swojego partnera na parkiecie. Z pewnością podniesiesz swoją samoocenę, pewność siebie i swojego ciała. Kurs tańca towarzyskiego w Warszawie to również możliwość zawarcia nowych znajomości, które tak samo, jak Ty cieszą się tańcem! Z kolei sam taniec to ogromna dawka endorfin, dzięki którym poprawisz sobie humor oraz samopoczucie. Kolejną zaletą tańca, niezwykle docenianą, jest utrata znacznej ilości kalorii. Tym samym oddając się nowemu hobby, utrzymasz swoje ciało w dobrej kondycji i sprawności. Zaczniesz spędzać wolny czas aktywnie, przełamując nudę i rutynę dnia codziennego.

Przede wszystkim zaś, kurs tańca towarzyskiego w Warszawie to sposób na świetną zabawę i rozładowanie nagromadzonych w ciągu dnia stresów. Nie ma znaczenia, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tańcu, czy też jesteś zaawansowanym tancerzem. Nasze kursy dedykowane są dla każdej grupy. Jedyne czego potrzebujesz na kurs tańca towarzyskiego – to pozytywne nastawienie, chęć, otwartość i odwaga. Kursy zwykle odbywają się na kilku poziomach – od podstawowych po zaawansowane. Instruktorzy dostosowują tempo zajęć do możliwości i umiejętności uczestników, stopniowo podnosząc trudność.

Kurs tańca towarzyskiego – nie tylko dla narzeczonych

Zanim dojdzie do wesela, pary nie mają często okazji, by móc sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie. Z tym bywa różnie, dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć kurs tańca towarzyskiego dla narzeczonych. Myśl o pierwszym tańcu przyprawiała Cię o ból brzucha i nieprzespane noce? Z nami, zaskoczysz wszystkich weselnych gości! Oczywiście, uczęszczając na kurs tańca towarzyskiego, nie ma żadnych ograniczeń. Każdy, kto pragnie spróbować czegoś nowego, nie boi się wyzwań i szuka nowych hobby, z pewnością odnajdzie swoje miejsce na kursie. Zarówno single, jak i pary oraz seniorzy mogą czerpać wiele korzyści z uczęszczania na kurs tańca towarzyskiego w Warszawie. To nie tylko okazja, by rozwijać swoje umiejętności, ale też, by poszerzyć grono znajomych i zadbać o zdrowie. Po podjęciu decyzji, że zapisujesz się na kurs tańca towarzyskiego, który jest dopasowany do Twoich możliwości, z pewnością stanie się to urozmaiceniem codzienności.

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-75% zniżki

© Copyright 2023 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this