Arthur Murray Warsaw – TAŃCE UŻYTKOWE

TANIEC UŻYTKOWY

Szkoły Arthur Murray są liderem tańca użytkowego na świecie.
Zdobycie umiejętności tańczenia pozwala nam czuć się komfortowo i pewnie siebie na każdym wydarzeniu, począwszy od klubów, imprez biurowych kończąc na weselach i oficjalnych eventach.
CZYM SĄ TAŃCE UŻYTKOWE?

DLACZEGO JESZCZE WARTO ZACZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM TOWARZYSKIM?

GDZIE WYKORZYSTASZ SWOJE Umiejętności?

Znajomość tańca towarzyskiego otwiera przed Tobą szeroki wachlarz możliwości udziału aktywnie w imprezach, na których do tej pory nie czułaś się do końca komfortowo przez brak pewności siebie na parkiecie
Tańce użytkowe
W klubach

Znajomość tańców użytkowych sprawi, że już nigdy nie odmówisz swoim znajomym wspólnego wyjścia do klubu. Niezależnie od tego, czy interesują Cię seksowne tańce latynoskie czy kluby z popową muzyką, a może miejsca gdzie tańczy się Milongę – Twoje podejście do wyjścia na wspólne tańce nigdy nie będzie już takie samo

Impreza taneczna
Imprezy firmowe

Imprezom firmowym często towarzyszy świetna muzyka i niestety prawie pusty parkiet. Nigdy więcej! Dzięki umiejętności odnalezienia się na parkiecie z każdym partnerem/partnerką zawsze zrobisz niezapomniane wrażenie, prezentując się pewnie i z gracją, spędzając przy tym świetnie czas.

Szczęśliwa para ślubna przed pierwszym tańcem
Wesela
Niezależnie od tego, czy jesteś panną młodą, panem młodym, czy gościem- wesele to towarzyska bonanza dla tych, którzy nie schodzą z parkietu do białego rana.
Impreza taneczna szkoły tańca Arthur Murray
Na imprezach Arthur Murray
Organizujemy różne eventy taneczne gdzie nasi uczniowie mogą wykorzystać swoje umiejętności taneczne, spędzając przyjemnie czas wśród poznanych wcześniej osób

BĄDŹ GOTOWY DO TAŃCA ZAWSZE I WSZĘDZIE!

Wszystko zaczyna się od Twojej pierwszej lekcji w Arthur Murray, studio tańca towarzyskiego z ponad 100-letnią tradycją!

Zapisz się na indywidualną próbną lekcje tańca!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Arthur Murray Warsaw Sp. Z o.o., ul. Emilii Plater 10, 00-669 Warszawa. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Arthur Murray Warsaw Sp.z.o.o
Emilii Plater 10 lok.U3
00-669 Warszawa
dance@arthurmurraywarsaw.pl
+48 511 954 099