Metodyka Arthur Murray

Od ponad 100 lat Arthur Murray doskonali metodę nauczania, która sprawia, że ​​nauka tańca jest łatwa, szybka i przyjemna.

Na czym polega Metodyka Arthur Murray?

1. Metoda Arthura Murray’a opiera się na naturalnych predyspozycjach każdej osoby, indywidualnym tempie nauki tańca i prostych ruchach tanecznych.

2. Na nasz kurs tańca można przyjść z partnerem lub uczyć się i tańczyć jako para z instruktorem.

3. Uczymy nie tylko jednego tańca, ale jak odnaleźć się na parkiecie z każdym partnerem tańcząc do każdej muzyki.

Kursanci zaczynają od programu wprowadzającego, a następnie przechodzą przez programy Associate Bronze, Full Bronze, Silver i Gold.

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/08/whatsapp-image-2022-08-22-at-19.03.59-1066x1280.jpeg
https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/01.png

Associate Bronze

Associate Bronze Program pomoże Ci uzyskać swobodę poruszania się po parkiecie, jednocześnie zwiększając Twój repertuar figur. Ten program jest idealny dla tych, którzy chcą poczuć się pewnie tańcząc do każdej muzyki z każdym partnerem.

Full Bronze

Full Bronze jest idealny dla zaawansowanych tancerzy, którzy chcą poprawić swój timing i technikę we wszystkich najpopularniejszych tańcach towarzyskich. Będziesz w stanie poruszać się z gracją po parkiecie i zaczniesz rozwijać swój niepowtarzalny styl!

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/2.png

Silver

Silver to standard taneczny o wysokim stopniu stylistyki. Bardziej wyrafinowane ruchy sprawią, że tancerze poziomu Silver wyrózniają się na każdym parkiecie, przyciągając uwagę swoim naturalnym stylem w ekscytujący sposób, który tylko oni potrafią!

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/03.png

Gold

Program Arthur Murray Gold to doskonały sposób, aby stać się wybitnym tancerzem. Choreografia, stylizacja, technika i spektakl są ważnymi elementami programu Gold, więc możesz być pewien, że będziesz mistrzem parkietu na każdym wydarzeniu!

https://arthurmurraywarsaw.pl/kaxeftoo/2022/06/03.png

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-75% zniżki

© Copyright 2024 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this