Arthur Murray

Opinie

Ryszard

29 października 2020

Taniec to dla mnie recepta na chwile wytchnienia. Radość z ruchu, radość z muzyki, radość z bycia razem. Studio taneczne to taki uniwersytet radosnej i emocjonalnej nauki. To lekcje, za którymi bardzo sie tęskni. Niestety pandemia sprawiła, że wizyty w studio stały się dla mnie owocem zakazanym. Jedyną formą kontynuowania radosnej przygody z tańcem mogły być spotkania online. Początkowo sceptycznie do tego pomysłu podszedłem. Ale co było dla mnie alternatywą? Rezygnacja. Rezygnacja z radości jaką daje ruch zaklęty w tańcu. Wybór był dla mnie jasny. Od sześciu miesięcy czerpię radość z wirtualnego studia. W wirtualnym świecie spotykam ulubionych nauczycieli, a nawet czuję atmosferę studia, spotykam znajomych ale co najważniejsze, coraz lepiej tańczę. Czego mi brak? Jednak bezpośredniego kontaktu z ludźmi, którzy tańczą razem ze mną.

Beata P.

12 października 2020

Arthur Murray dał mi wiele radości w życiu. Tutaj odnalazłam swoje szczęście i mogę realizowac swoje marzenia. Zawsze marzyłam o tym, żeby dobrze i profesjonalnie tańczyć. Lubię tańczyć i teraz odnajduję siebie w tańcu doskonale. Polecam wszyskim, jeśli chcecie realizować swoje marzenia.

Aleksandra & Adrian

4 września 2020

Weselny final uświadomił Nam, że to dopiero początek naszej wspaniałej naszej wspólnej przygody z tancem w szkole Arthur Murray!
Serdecznie dziękujemy za nową wspaniałą pasje!!!

Paulina & Paweł

24 sierpnia 2020

Mimo potu, mimo łez, nasz taniec będzie the BEST!
Najlepsza szkoła tańca, (a trochę ich zwiedziliśmy :-), pełna ciepłych, pomocnych, serdecznych i cierpliwych ludzi.

Georgios

20 sierpnia 2020

Arthur Murray Studio it’s a great place to learn a big variety of dances as fast as the way. I definitely recommend to people of all ages.

Agnieszka & Ignacy

17 sierpnia 2020

Co możemy powiedzieć o nauce tańca w szkole tańca Arthur Murray i w ogóle przeżyciu, które mamy juz od prawie roku, to na peno profesjonalizm, jeślii chodzi o instruktorów. To, że nauczyliśmy się tańczyć plynnie i wyczuwać siebie w tańcu, co pomogło nam osiągnąc założenia, które sobie stawialiśmy. Super instruktorzy. Dziękujemy przede wszystkim Irze i Nikicie. Nawet z takich lebiegów jak my potrafili zrobić „tancerzy” 😊
Także bardzo dziękujemy i polecamy. Jest super!

Ewelina & Johan

12 sierpnia 2020

Unforgettable memories!
This has been a special time and we hope we can continue this for a long time :-)
A big thanks to a whole AM Team

Wesele 08.2020

Agata K.

28 lipca 2020

Uczę się w szkole Arthur Murray tańca od grudnia 2018 roku, czyli niespełna półtora roku. W tej szkole zaczęła się moja przygoda z tańcem towarzyskim, wcześniej miałam tylko krótki epizod nauki z mężem, który miał miejsce ponad 15 lat temu. Tancerzy ze Studia AM poznałam na balu charytatywnym, gdzie gościnnie występowali pokazując ogniste tango klasyczne oraz kilka ciekawych animacji. Ich emocjonujący występ zachęcił mnie do przyjęcia vouchera na darmową lekcję i od pierwszej wizyty w Studio zrozumiałam, że to coś dla mnie.

Sylwia & Aleksander

26 lipca 2020

„Olek, dostałam zaproszenie na lekcje tańca, nie zaszkodzi spróbować”.
Jedną próbną lekcje oraz półtora roku później byliśmy przygotowani na nasze wesele (i nie tylko) najlepiej jak to było możliwe dobrze się przy tym bawiąc.
Ślub 08.2020 rok

Monika & Daniel

18 lipca 2020

Nasz pierwszy kontakt ze szkołą tanca. Fajne doświadczenie i świetna zabawa!:)
Dziękujemy!

Natalia & Krzysztof

12 lipca 2020

Nasza przygoda z tańcem zaczęła się w Arthur Murray Dance Studio i po pewnym czasie zaczęła przeradzać się w przyjemność, radość z tańca i tęsknotą za kolejnym spotkaniem z wspaniałymi instruktorami. Może będzie z tego miłość :-)

Agnes F.

17 czerwca 2020

Szkoła tańca Arthur Murray daje mi piękne doświadczenie taneczne. Są tutaj niesamowici instruktorzy, jest wspaniała atmosfera. Można na prawdę zrelaksować się, poczuć tanecznego bluesa, wydobyć z siebie resztkę pozytywnej energii. Także bardzo polecam, wspaniałe miejsce.

Marzena

20 maja 2020

Znajoma zaprosiła mnie na networking w 2016, który zorganizowała w studio.
Z nauki tańca, mam przede wszystkim korzyści zdrowotne. Kondycja ciała i rozumu zdecydowanie się poprawiła.
AM to jedyne miejsce, z tych gdzie chciałam się uczyć tańczyć, gdzie nie muszę mieć własnego partnera, dobiera się program do preferencji studenta i uważnie śledzi jego/jej postępy. Na podstawowym poziomie poznaję podstawy walca, foxtrota, tanga, rumby, cha-cha, baciaty, swinga, hustle. A potem coraz więcej.
Szkołę z całego serca polecam każdemu znajomemu zainteresowanemu tańcem. Nawet byłego męża zaprosiłam na otwarte party.

Barbara M.

16 maja 2020

Jestem jedną z pierwszych studentek Artur Murray czyli tańczę tu od 4 lat. Moja przygoda z tańcem zaczęła się bardzo spontaniczne. Po otrzymaniu vouchera umówiłam się na lekcję indywidualną. Szkoła Artur Murray to unikatowe miejsce. Wyróżnia się od innych szkół tańca bardzo indywidualnym podejsciem do każdego studenta. Bardzo dobrze przygotowana kadra nauczycieli wkłada ogromny trud aby każdy krok został wykonany poprawianie. A taniec porwał nasze serce. Z całego serca polecam szkołę Artur Murray. To magiczne miejsce, w którym panuje rodzinna atmosfera.

Karolina G.

19 kwietnia 2020

W Arthur Murray uczę się już od ponad roku. Wszystko zaczęło się od pięknego kwietniowego dnia - wówczas to zdecydowałam, że zacznę uczęszczać do szkoły tańca i nauczę się tańczyć. Studio to daje mi wiele dobrego, począwszy od korzyści zdrowotnych przez naukę ładnego poruszania się, chodzenia czy nawet stania prosto po wspaniała relacje z innymi uczestnikami. Najbardziej lubię w niej ludzi, atmosferę, profesjonalizm i świetne event’y oraz imprezy taneczne, podczas których można sprawdzić swoje umiejętności, jak również zmierzyć się z tremą towarzyszącą mi niemal zawsze, ale gdy tylko rozbrzmiewa muzyka - w całości oddaję się tańcowi. Poleciłabym tą szkołę wszystkim tym, którzy szukają miejsca, w którym oderwą się od codzienności, zrelaksują i spędzą przyjemnie czas.

Adrianna & Daniel

14 kwietnia 2020

Uczymy sie tańca od połowy stycznia 2020. Zaczęło się od poszukiwań studia tańca, które przygotuje nas do pierwszego tańca.
Poznaliśmy wiele ciekawych osób, okazało się że jest to fajna forma spędzania czasu w parze razem ze sobą. Inna forma randki, a także potrafimy przenieść taniec do naszego domu i robić przemeblowanie, zeby potańczyć :) Po kilku pierwszych lekcjach zauważyliśmy, ze atmosfera w AM jest wyjątkowa i przypomina nam klimat z filmu "zatańcz ze mną" z Jenifer Lopez i Richardem Gere'm. Nauczyciele są przewspaniali, uczą nie tylko kroków, ale tego co musi zadziać się w parze, żeby naprawdę tańczyć :)

Zdecydowanie polecamy AM :)

Aleksandra & Piotr

10 stycznia 2020

W szkole tańca podoba nam się indywidualne podejście do każdego studenta. Podoba nam się elastyczny grafik, to że możemy przyjść na grupę, która jest adekwatna do naszego stopnia zaawansowania. Podoba nam się też to, że coś co pierwotnie miało być przygotowaniem do tańca ślubnego przerodziło sie w nowe hobby i sposób na spędzanie wspólnie czasu. Miło jest po ciężkim dniu pracy przyjść po prostu wieczorem i potańczyć.

Katarzyna & Michał

6 października 2019

Bardzo nam się podobał kurs w szkole tańca Arthur Murray. Dużo się nauczyliśmy a zaczynaliśmy praktycznie od zera. Teraz możemy powiedzieć, że jesteśmy na pewno dwa poziomy wyżej niż byliśmy i nie będziemy się wstydzić pierwszego tańca. Dziękujemy bardzo za naukę i cierpliwość. Polecamy wszystkim.

Joanna & Michał

14 sierpnia 2019

Wszystkim polecamy AM! Wszyscy nauczyciele byli bardzo kompetentni. Była świetna atmosfera i bardzo fajne uczucia podczas zajęć. Taniec dodał nam pewności siebie na parkiecie. W czasie jak uczyliśmy się tańczyć, wszystko, naprawdę nam odpowiadało. Poczuliśmy taką fajną swobodę poruszania się!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję