Regulamin

Szanowni Studenci,

Dziękujemy, że dołączyliście do Szkoły Tańca Arthur Murray Warszawa. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby taniec w naszym Studio był dla Was interesujący i abyście jak najszybciej osiągnęli swoje cele taneczne. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszej szkoły.

REGULAMIN STUDIO

  1. Studio świadczy następujące usługi: 

 1) Lekcje indywidualne w formie indywidualnej opieki nad Uczestnikiem albo parą Uczestników. 

 2) Wstęp na Zajęcia grupowe, w ramach którego Uczestnik uzyskuje prawo wstępu na zajęcia taneczne. Studio w ramach opłaty za wstęp za Zajęcia grupowe będzie zapewniać obecność na sali tanecznej instruktora, którego rolą będzie demonstrowanie kroków tanecznych oraz dobór odpowiedniego podkładu muzycznego. Czynności wykonywane przez instruktora podczas zajęć grupowych nie obejmują indywidualnego treningu tanecznego lub indywidualnej nauki tańca w formie indywidualnej opieki nad Uczestnikiem. 

 3) Wstęp na grupowe Sesje praktyczne (grupowe wydarzenia taneczne, imprezy taneczne), w ramach którego Uczestnik uzyskuje prawo wstępu na salę taneczną oraz w ramach tego wstępu oglądania pokazów tanecznych oraz możliwość tańczenia na sali w ramach ćwiczenia technik i kroków poznanych w Studio.

Zajęcia grupowe oraz na Sesje praktyczne (imprezy taneczne) odbywają się według określonego przez Studio harmonogramu wyłącznie w Studiu. Na ww. Zajęcia/Sesje Uczestnik może uczęszczać zamiennie.

  1. Niezależnie od zakresu usług określonego w punkcie 1. Regulaminu, Studio w ramach świadczonych usług, będzie zapewniać Uczestnikom odpowiedni podkład muzyczny i oprawę dźwiękową, oświetlenie pomieszczeń, a także dostęp po szatni, toalet itp.
  2. W celu odwołania albo przeniesienia  Lekcji indywidualnej na inny termin, należy poinformować o tym Studio co najmniej 24 godziny przed zaplanowanym terminem Lekcji pod numerem telefonu 511 954 099 lub poprzez e-mail: dance@arthurmurraywarsaw.pl. W przypadku, gdy odwołanie albo przeniesienie Lekcji  indywidualnej nastąpi na mniej niż 24 godziny przed planowaną Lekcją, Lekcję uznaje się za zrealizowaną. Zgodnie z decyzją Studia, wyjątkiem może być nagła choroba Uczestnika, pod warunkiem, że Uczestnik jak najszybciej zawiadomi Studio o chorobie.
  3. W przypadku spóźnienia Uczestnika na Lekcję/Zajęcia/Sesję, kończą się one w zaplanowanym czasie (Lekcja/Zajęcia/Sesja nie ulegają przedłużeniu o czas spóźnienia). Prosimy nie spóźniać się na Lekcje/ Zajęcia/Sesje.
  4. Lekcje i Zajęcia w Studio prowadzi zespół nauczycieli/instruktorów, którzy specjalizują się w różnych aspektach tańca. 
  5. Aby nie zakłócać przebiegu Lekcji indywidualnych, Zajęć grupowych  i Sesji praktycznych, w trakcie ww. zajęć prosimy wyłączać albo wyciszać telefony komórkowe.
  6. Ze względu na towarzyski charakter Zajęć tanecznych i Sesji praktycznych, Uczestnicy powinni zachowywać zasady higieny i korzystać ze środków  odświeżających i dezodoryzujący na początku Zajęć/Sesji. 
  7. W celu bezpieczeństwa i wygody Uczestników, zalecamy zakładać na Lekcje / Zajęcia / Sesje wygodne obuwie zmienne – na niewysokim obcasie z usztywnionym zapiętkiem dla kobiet i obuwie na giętkiej podeszwie dla mężczyzn. Polecamy używanie specjalnego obuwia tanecznego, które można nabyć w sklepach tanecznych.
  8. Pracownicy Studia nie mogą przyjmować prezentów od Uczestników.

Dziękujemy i życzymy miłej nauki 🙂

 

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-75% zniżki

© Copyright 2024 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this