Czy warto zacząć zajęcia jeśli nie ma się partnera do tańca?

Czy warto zacząć zajęcia jeśli nie ma się partnera do tańca?

Zawsze marzyłaś o tym, żeby tańczyć, ale wszyscy mówili, że bez partnera nie jest to możliwe, aż sama w to uwierzyłaś i zostawiłaś to marzenie na bliżej nieokreślone później? Ile razy słyszałaś będąc dziewczynką, że ciężko znaleźć partnera, bo jest mało tańczących chłopców? Jednak teraz kiedy jesteś już dojrzałą kobietą i doskonale wiesz, że straconego...

Zawsze marzyłaś o tym, żeby tańczyć, ale wszyscy mówili, że bez partnera nie jest to możliwe, aż sama w to uwierzyłaś i zostawiłaś to marzenie na bliżej nieokreślone później?

Ile razy słyszałaś będąc dziewczynką, że ciężko znaleźć partnera, bo jest mało tańczących chłopców?

Jednak teraz kiedy jesteś już dojrzałą kobietą i doskonale wiesz, że straconego czasu już nigdy nie odzyskasz, a Twoich marzeń nikt za Ciebie nie spełni, to znaczy, że jesteś gotowa wykonać kolejny krok i zacząć swoją przygodę z tańcem.

Dlaczego czasami rozpoczęcie nauki tańca bez partnera, ale w parze z nauczycielem, jest lepsze?

Odpowiedź jest prosta  – szybki rozwój oraz tylko ty decydujesz o swoim grafiku. Możesz bez problemu zaplanować lekcje z instruktorem pod swój grafik, wiedząc, że od nikogo nie jesteś uzależniona i tylko Ty decydujesz o częstotliwości i intensywności zajęć. Również wiadomo, że jeżeli uczysz się tańczyć z nauczycielem, to szybciej rozwijasz się w tym kierunku jaki wybrałaś, realizując cele, które sobie postawiłaś.

To co jest także ważne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy rozpoczynają naukę tańca dla swojego samorozwoju, to umiejętność tańczenia pewnie siebie i komfortowo z każdym partnerem/partnerką. Kiedy zdobędziesz już tą umiejętność, taniec zacznie sprawiać Ci o wiele więcej przyjemności, będziesz czuć się pewnie na każdym wydarzeniu, nie obawiając się co się wydarzy, jeśli ktoś Ci zaprosi na parkiet.

Zalety umiejętności tańczenia na wydarzeniach z różnymi partnerami są oczywiste, ale to nie wszystko co może Ci zaproponować taniec towarzyski. Jeśli chcesz się przekonać co właśnie Ty odkryjesz dla siebie przez naukę tańca, nie czekaj dłużej, zapisz się na pierwsze zajęcia i przekonaj się sama!

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-75% zniżki

© Copyright 2024 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this