Jak wybrać styl na Pierwszy Taniec

Jak wybrać styl na Pierwszy Taniec

Jaki wybrać styl na 1-szy taniec? Jest to pytanie, które zadaje nam wiele par ślubnych. Mam na imię Anita ze szkoły tańca Arthur Murray w Warszawie I dziś odpowiem Wam na to pytanie. Zanim wybierzecie styl 1-go tańca, warto jest zadać sobie pytanie jakie emocje chcecie poczuć oraz wywołać wśród gości weselnych. Czy chcecie zaprezentować...

Jaki wybrać styl na 1-szy taniec?

Jest to pytanie, które zadaje nam wiele par ślubnych. Mam na imię Anita ze szkoły tańca Arthur Murray w Warszawie I dziś odpowiem Wam na to pytanie.

Zanim wybierzecie styl 1-go tańca, warto jest zadać sobie pytanie jakie emocje chcecie poczuć oraz wywołać wśród gości weselnych. Czy chcecie zaprezentować się romantycznie I dostojnie, czy jesteście zwolennikami szybszych I bardziej luźnych rytmów.

Jeżeli przekonuje Was opcja pierwsza, polecamy spróbować kilku kroków eleganckiego Walca.

To może być również romantyczna i zmysłowa Rumba.

Wiele par, które spróbowały Tanga decydują się własnie na ten taniec.

Dla zwolenników szybszych rytmów może się okazać, żedobrym wyborem będzię kokieteryjna i energetyczna Cha Cha, luźna I seksowna Bachata lub radosny I lekki Swing.

Za kilka tygodni planujemy zorganizować wydarzenie, na którym będą mogli Państwo zobaczyć wymienione dziś tańce oraz kilka innych.

Poniżej tego video znajduje się przycisk, dzięki któremu będą mogli Państwo zarejestrować się i wziąć w nim udział. Mam nadzieje, że do zobaczenia i pozdrawiam!

Anita, ekspert od Pierwszego Tańca Szkoły Arthur Murray w Warszawie.

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-75% zniżki

© Copyright 2024 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this