Jak przyspieszyć swój progres taneczny?

Jak przyspieszyć swój progres taneczny?

Chcecie jak zatańczyć jak w Dirty Dancing? Oczywiście, podstawa to opanowanie kroków i układów tanecznych, a także praktyka, która, jak wiemy, czyni mistrza – im więcej czasu poświęcamy ćwiczeniom, tym lepsze są efekty.  Jak najlepiej podejść do nauki? Lekcję tańca w renomowanej szkole pomogą nie tylko skutecznie, ale również szybko i bez stresu opanować układy...

Chcecie jak zatańczyć jak w Dirty Dancing? Oczywiście, podstawa to opanowanie kroków i układów tanecznych, a także praktyka, która, jak wiemy, czyni mistrza – im więcej czasu poświęcamy ćwiczeniom, tym lepsze są efekty. 

Jak najlepiej podejść do nauki?

Lekcję tańca w renomowanej szkole pomogą nie tylko skutecznie, ale również szybko i bez stresu opanować układy taneczne w wygodnym dla Was tempie. Dopasowany do Waszych potrzeb oraz preferencji plan zajęć, indywidualne oraz grupowe lekcje, możliwość wzięcia udziału w tanecznych eventach, opieka profesjonalnych instruktorów oraz przyjemne towarzystwo są idealne zarówno dla zupełnie początkujących, jak i bardziej zaawansowanych tancerzy. 

Arthur Murray jest właśnie takim miejscem. Założona w 1912 roku firma dzisiaj cieszy się międzynarodowym uznaniem, ma na swoim koncie około 300 lokalizacji na 6 kontynentach, ogrom zadowolonych klientów i postawione choreografie dla takich znanych tytułów, jak właśnie “Dirty Dancing”, “Zapach Kobiety” oraz “Zatańcz ze Mną”. Zapraszamy więc dołączyć do naszej rodziny tanecznej!

Na sam koniec wspomnimy jeszcze o kilku sztuczkach, które pomogą opanować magię tańca jeszcze szybciej:

Oto więc nasze porady: 

  • Uczcie się od najlepszych. W Arthur Murray instruktorzy nie tylko uczą studentów i poprawiają ewentualnie błędy, ale na własnym przykładzie pokazują, jak wybrany taniec wygląda na różnych poziomach. Jest także możliwość tańczenia się w parze z instruktorem – nie trzeba się martwić o brak partnera. Nagrania z występów zawodowych tancerzy oraz programy taneczne także mogą być ciekawą inspiracją.
  • Ćwiczcie regularnie. Odpowiednia częstotliwość zajęć to klucz do tego, aby najbardziej skutecznie przyswoić nawe umiejętności. Instruktor pomoże Wam dopasować grafik zajęć do Waszych możliwości.
  • Inną świetną możliwością praktykować się w tańcu oraz nabrać więcej pewności siebie na parkiecie są imprezy taneczne. W Arthur Murray organizowane są liczne wydarzenia, na których poznacie nowych ludzi, zdobędziecie cenne doświadczenie taneczne i naprawdę fajnie spędzicie czas.
  • Słuchajcie muzyki, która Wam się podoba. Nie tylko na parkiecie, ale również w samochodzie, w trakcie sprzątania lub nawet w pracy. Dość szybko zauważycie, że ulubione utwory brzmią teraz zupełnie inaczej – szybko łapicie tempo tańca i już myślicie, jak by do tego zatańczyć. Nie powstrymujcie się!

 

Sprawdzona metoda Arthur Murray to najprostszy i najszybszy sposób aby nauczyć się tanczyć

Spróbuj i Ty!

Indywidualna lekcja

-75% zniżki

© Copyright 2024 Arthur Murray Warsaw sp.z oo

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this